Kas yra „SmartHR Partners“?
„SmartHR Partners“– tai žingsnis į priekį, renginiai ir susitikimų vieta, kurioje bendraminčiai šios srities profesionalai gali sužinoti apie naujoves ir galimybes, užmegzti naujų kontaktų ir dalytis patirtimi kuriant apgalvotus žmogiškųjų išteklių valdymo procesus. „SmartHR Partners“ orientuota į inovacijas, žmogiškųjų išteklių ir personalo valdymo srityse, technologijų plėtrą ir augimą.

TIKSLAS, MISIJA, VIZIJA IR VERTYBĖS

„SmartHR Partners“ tikslas - kurti atvirą bendravimo ir idėjų dalinimosi aplinką, kurioje būtų kaupiamos žinios, keičiamasi patirtimi ir skatinamos kūrybinės idėjos žmogiškųjų ir darbo išteklių valdymo srityje.

„SmartHR Partners“ misija - skatinti žmogiškųjų ir darbo išteklių valdymo plėtrą Lietuvoje, skatinant atvirą bendravimą, žinių ir informacijos prieinamumą, taip pat keitimąsi patirtimi tarp įmonių ir pramonės ekspertų.

„SmartHR Partners“ vizija - sukurti aplinką, kurioje verslo atstovai, žmogiškųjų ir darbo išteklių specialistai ir ekspertai laisvai dalintųsi patirtimi, padėtų vieni kitiems savo įgytomis žiniomis ir parama, taip skatindami bendrą verslo plėtrą Lietuvoje.

Mes už atvirumą, laisvą prieigą prie žinių, technologinę plėtrą, inovacijas ir augimą.