„AGroup“ „HRB Portal“: Personalo valdymo pertvarka Baltijos šalyse ir Lenkijoje
Sparčiai kintant žmogiškųjų išteklių valdymo aplinkai, Baltijos šalių ir Lenkijos organizacijos ieško novatoriškų sprendimų, kaip supaprastinti žmogiškųjų išteklių valdymo procesus, padidinti efektyvumą ir paskatinti verslo augimą. Šios skaitmeninės transformacijos priešakyje yra „AGroup“, pirmaujanti žmogiškųjų išteklių technologijų sprendimų teikėja. Naudodama savo pagrindinį produktą – „HRB Portal“ – „AGroup“ tapo patikima daugelio įmonių Baltijos regione ir Lenkijoje partnere, kuri iš esmės pakeitė jų darbo jėgos valdymo būdus.

Mūsų veikla Baltijos šalyse ir Lenkijoje:

„AGroup“ įsitvirtino Baltijos šalyse – Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, taip pat Lenkijoje – ir tapo skaitmeninės žmogiškųjų išteklių transformacijos katalizatoriumi šiose dinamiškose rinkose. Giliai suprasdami unikalius iššūkius ir galimybes kiekviename regione, mes pritaikėme „HRB Portal“, kad jis atitiktų konkrečius įmonių, veikiančių įvairiose pramonės šakose – nuo technologijų ir gamybos iki mažmeninės prekybos ir finansų – poreikius. Kai kurie iš mūsų klientų yra „LIDL“, „Telia“, „ADP“, „Apranga“, „Luminor“, „Drogas“ ir daugelis kitų.

HRB portalas: Žmogiškųjų išteklių valdymo pokyčiai:

HRB portalas – tai visapusiškas žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimas, skirtas procesams supaprastinti, darbo eigai optimizuoti ir suteikti žmogiškųjų išteklių specialistams naudingų įžvalgų. HRB portalas, kuriuo pasitiki įvairaus dydžio įmonės, siūlo daugybę funkcijų ir ypatybių, įskaitant:

Darbuotojų savitarna: ji suteikia darbuotojams savitarnos galimybes tvarkyti savo asmeninę informaciją, teikti prašymus dėl atostogų, susipažinti su įmonės politika ir dokumentais.

Įdarbinimas ir įdarbinimas: Įdarbinimo proceso supaprastinimas: intuityvios darbo skelbimo, kandidatų atrankos ir sklandaus įdarbinimo priemonės, užtikrinančios sklandų naujų darbuotojų perėjimą.

Veiklos valdymas: Veiklos vertinimas: palengvinti veiklos vertinimą, tikslų nustatymą ir grįžtamojo ryšio mechanizmus, kad būtų skatinamas darbuotojų tobulėjimas ir skatinama organizacijos sėkmė.

Darbo laiko ir lankomumo stebėjimas: Darbo laiko stebėjimo, lankomumo valdymo ir tvarkaraščių sudarymo supaprastinimas, siekiant optimizuoti darbuotojų produktyvumą ir užtikrinti atitiktį darbo teisės aktams.

Analizė ir ataskaitų rengimas: Žmogiškųjų išteklių specialistams realiuoju laiku teikiami duomenys ir analizė, kad būtų galima gauti naudingų įžvalgų apie darbo jėgos tendencijas, veiklos rodiklius ir veiklos efektyvumą, o tai leidžia priimti pagrįstus sprendimus ir vykdyti strateginį planavimą.

„AGroup“ įsipareigojimas siekti klientų sėkmės:

„AGroup“ klientų sėkmė yra mūsų veiklos pagrindas. Siekiame bendradarbiauti su klientais, kad suprastume jų unikalius poreikius, iššūkius ir tikslus, ir teikti jiems pritaikytus sprendimus bei neprilygstamą paramą. Mūsų ekspertų komanda glaudžiai bendradarbiauja su kiekvienu klientu, kad užtikrintų sklandų diegimo procesą, išsamius mokymus ir nuolatinę pagalbą, suteikdama jiems galimybę atskleisti visą „HRB Portal“ potencialą ir pasiekti savo verslo tikslus.

Baltijos šalių ir Lenkijos įmonėms imantis skaitmeninės transformacijos ir siekiant išsilaikyti konkurencingoje rinkoje, „AGroup“ „HRB Portal“ tampa moderniu žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimu. Turėdamas patikimas funkcijas, patogią naudotojo sąsają ir įsipareigojimą užtikrinti klientų sėkmę, HRB portalas keičia šių rinkų įmonių darbo jėgos valdymo, produktyvumo didinimo ir strateginių tikslų siekimo būdus. Toliau diegdama naujoves ir plėsdama savo veiklos sritį, „AGroup“ ir toliau tvirtai laikosi savo misijos – suteikti organizacijoms priemones, kurių joms reikia, kad klestėtų skaitmeniniame amžiuje.

Užsisakykite demonstracinę versiją mūsų svetainėje: https://agroup.lv
Straipsnio autorius – mūsų partneris Agroup