NAUJOVIŠKAS POŽIŪRIS Į KLIENTĄ IR IŠSKIRTINĖS DARBUOTOJŲ SVEIKATOS IR KITŲ NAUDŲ DRAUDIMO PROGRAMOS


Norėdami labiau padėti savo esamiems darbuotojams ir pritraukti bei išlaikyti geriausius talentus konkurencingoje darbo rinkoje, darbdaviai pasirengę pasiūlyti daugiau. „Karas dėl talentų“ tampa kasdienis iššūkis, o sėkmė lydi tuos, kurie mąsto progresyviai. Mūsų specialistų komanda supras jūsų verslo ir darbuotojų reikalavimus ir pasiūlys jums specialiai pritaikytus, tvarius ir ekonomiškus sveikatos ir kitų naudų draudimo sprendimus.

SUPRANTAME JŪSŲ RIZIKĄ
„GrECo“ specialistų komanda Jums gali pasiūlyti paslaugas peržengiančias įprastinio supratimo apie poliso įsigijimą ir jo administravimą ribas.
Analizuojame darbdavio poreikius, darbuotojų įpročius ir parengiame specialią strategiją. Organizuojame ir sekame vidaus sprendimų priėmimo procesą, nuolat teikdami profesionalią pagalbą. Su klientais dalyvaujame informaciniuose renginiuose, paruošiame vidinę komunikaciją darbuotojams su apibendrinta informacija ir pateikiame turinį įmonės intraneto platformoms.
SIŪLOME INDIVIDUALIUS SPRENDIMUS
Sukuriame išskirtinę sveikatos draudimo programą, pagrįstą geriausiu kokybės ir kainos santykiu. Galite tikėtis specialiai jums pritaikytų draudimo sąlygų su atitinkamuose darbo ir mokesčių įstatymuose numatytų galimybių palyginimu ir visapusišku projektų valdymu įgyvendinant šios srities programas darbuotojams. Esame pasirengę padėti jums planuojant ir įgyvendinant esamų sistemų diegimą ir optimizavimą įmonėje.
KURIAME PRIDĖTINĘ VERTĘ
Teikiame papildomas paslaugas ir priemones:
-         išskirtines programas su partneriais;
-         sveikatingumo mokymo programas;
-         savo draudimo specialistus, turinčius medicininį išsilavinimą;
-         IT sprendimą draudimo administravimui;
- rinkos tyrimus ir tendencijas.                                                          

VISADA ŽINGSNIU PRIEKYJE

Visos šiuolaikiniame verslo pasaulyje veikiančios įmonės ir organizacijos, siekiančios kuo didesnio veiklos efektyvumo, vienaip ar kitaip stengiasi didinti savo darbuotojų produktyvumą ir lojalumą.

Pastebėjome, kad darbdaviai keičia savo požiūrį: jie nori pasiūlyti savo darbuotojams individualizuotus sprendimus, kurie atitiktų darbuotojų reikalavimus ir poreikius. Dėl to gerėja darbuotojų patirtis ir įsitraukimas. Žvelgiant plačiąja prasme, darbuotojo gerovė darbinėje aplinkoje turi tapti pagrindiniu siekiu bei tikslu ir mes su savo klientais nuolat apie tai diskutuojame.

Su “GrECo” specialistais būsite pirmaujantys rinkoje, nes mes suteiksime išskirtinius sprendimus ir kokybiškas paslaugas visuose bendradarbiavimo etapuose.

Kęstutis Statkevičius
Sveikatos ir darbuotojų naudų draudimo ekspertas
GrECo Sagauta, UADBB
Tel. nr.: +370 614 79 928
El. p.: k.statkevicius@greco.services
Ukmergės g. 223-4, Vilnius, LT-07156, Lietuva