Pasitelkite pasąmonės galias, siekdami savo tikslų
Komandiniai ir asmeniniai tikslai
ĮVADAS
Pagal mokymų trenerį Zuarguso
Pastebėjote, kad kai kuriems žmonėms tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime viskas vyksta itin sklandžiai. Kažkam kitam, bet kartais iš pagarbos gal ir tau? Pagrindinė priežastis yra pasąmonės bendradarbiavimas arba konfliktas su protu ir jo nuostata.

Kai pasąmonė konfliktuoja su protu, tada... pasąmonė visada laimi. Taip, pasąmonė, kuri užpildyta mūsų pačių nesąmoningai sukauptais gyvenimo, darbo, santykių, pinigų, sveikatos nustatymais, anot jų, formuoja ir mūsų gyvenimą bei darbą.

Nuoširdžiai rekomenduoju sutelkti dėmesį į pasąmonės kalbos mokymąsi.
Išmokite kalbėtis su ta savo dalimi, kurioje slypi mūsų gyvenimo priežastys.

Kuo labiau įsigilinsime į problemos esmę, tuo geriau galėsime ją išspręsti. Ne tik tepdami tepalu ant žaisdos, bet suprasdami, kad priežastis yra tarsi maistas, kurį valgome, geriau spręsdami problemą. Dar geriau, jei suprasime, koks mąstymo modelis verčia mus valgyti maistą, kurio neturėtume, ir jį pakeisime. Tas pats galioja tiek darbe tiek asmeniniame gyvenime. Yra tiek daug iššūkių, kurie puikiai išsprendžiami, jei su jais dirbame jų priežasčių lygmenyje, taigi ne tik iš „psichinės", bet ir iš emocinės bei pasąmonės pusės. Ar tai būtų „perdegimas", „nepasitikėjimas savimi", „kūno regeneracija", „nervingumas", „naujų įgūdžių mokymasis", „nelankstumas", „kūrybingumo stoka" ir pananašios priežastys randamos pasąmonėje.
Ši metodika labai paprasta ir jos gali išmokti kiekvienas. Mokymo kurso metu gali būti dirbama tiek prie individualių tikslų, tiek prie komandinių tikslų.
Kaip žmonės gali individualiai dirbti pagal šią metodiką? Kiekvienas pasirenka sau aktualiausią klausimą darbe (ar asmeniniame gyvenime, jei tai yra mokymo aplinka) ir dirba jį sprendžiant, kartais taip pat mokydamasis šios metodikos. Mokymosi procese, žinoma, yra saugi aplinka, kurioje kuriama vidinė parama ir dalijamasi patirtimi, sprendžiant savo klausimus ir užduotis. Tai yra puiki priemonė suartinti komandas ir žmones. Puiku, jei laikas leidžia ir tokios studijos, baigiasi kokiu nors iškilmingu ir nuoširdžiu įvykiu. Kaip galima nesąmoningai dirbti siekiant bendro tikslo? Iš komandos visi jos nariai, naudodami šią metodiką, per savo pareigų prizmę sprendžia savo užduotis kelyje bendro tikslo link ir bendrose derybose kuria geriausius sprendimus šiems tikslams pasiekti. Vienas iš pavyzdžių yra „taika" ir „sąmoningumas" – dvi priemonės, kurias galima naudoti norint pradėti dirbti su pasąmone, kad būtų pasiektas jūsų kompetencijos tikslas. Be to, taikant šią metodiką, sąveikaujant su priežastimis, mažinami blokai ir vidinės varžos, kad būtų galima dirbti prie reikalingų sprendimų. Tuo metu, kai organizacijoms ir žmonėms „laikas" yra svarbiausias išteklius, nuoširdžiai rekomenduojame kurti pamokas, kurios sprendžia problemas jų priežasčių lygmenyje pastoviau ir tai daro įtraukiančiai.
MOKYMOSI PARAMETRAI
Mokymo programos trukmė ir paskaitų skaičius sudaromas atsižvelgiant į grupių ar organizacijų galimybes ir poreikius. Visas kursas būtų 4 pilnos dienos, tačiau galimi ir 2 valandų įvadiniai seminarai. Organizacijose nuoširdžiai rekomenduoju pradėti tobulėti nuo motyvuotų darbuotojų ar lyderių, aukščiausio lygio vadovų. Šie metodai yra labai veiksmingi pardavimo skyriui.
Trys mokymosi režimai, kuriuose žmonių skaičius neribojamas:
Gyvi susitikimai
Akis į akį susitikimai su išsamia 11 žmonių mokymosi tinklo apžvalga
Nuotolinis
ZOOM internetiniai seminarai su išsamiu pakartojimu 11 žmonių mokymosi tinkle
Mišrios
Tiek asmeniškai, tiek internetu
50% mokymosi proceso yra praktika;
Temų pristatymo pradžioje – mokslinių tyrimų pristatymas apie metodų veikimo pavyzdžius, kokie buvo ryškiausi gyvenimiški pavyzdžiai.
Taigi, šiame mokymosi procese reikia tik aiškumo, kad yra gyvenimo sritis, kurią tikrai reikia tobulinti. Tai padės išmokti šį metodą, kurį pats dalyvis galės naudoti ne vienerius metus ir perduoti ateities kartoms :) Džiaugiuosi, jei šie metodai padės kuo daugiau žmonių. Tikiu ir matau, kaip šie metodai padeda šeimoms, organizacijoms, šaliai ir planetai. Mažiau kovokite su savo gyvenimu ar kitais, bet švelniai nukreipkite savo pasąmonės galią.
Nes su valios jėga reikia kovoti norint pasiekti tikslą, o vaizduotei tiesiog reikia noro, jausmų ir ji visada bus stipresnė. Ši metodika remiasi teigiama žmogaus širdies galia ir gerumu. Todėl ją padidinus, tai atsiskleidžia ir darbo kolektyvuose, šeimose, mūsų šalyje.
Pradėkime ties tuo dirbti.
SRITYS, KURIOMS PADeDA METODIKA
Metodika leidžia žmonėms spręsti konkrečias gyvenimo situacijas, taip pat ugdyti įgūdžius darbui ar asmeniniam gyvenimui. Mokymosi proceso metu kiekvienas dalyvis išsprendžia savo situaciją ir vėliau, suprasdamas metodiką, gali ir toliau ją naudoti ateityje spręsdamas savo darbo ar gyvenimo klausimus. Situacijų sprendimo temai nėra jokių apribojimų. Raktas į kiekvieno žmogaus darbą ar gyvenimo situaciją yra jo viduje. Viskas tiek prasideda tiek išsisprendžia savyje.

Kartu sprendžiant situacijas, kurių žmonės mokosi kurso metu, lavinami ir įgūdžiai. Savo įgūdžių ugdymas taip pat gali būti pagrindinė šios metodikos kursų užduotis.

Kursai puikiai pasitarnauja ir komandose, susibūrimo renginiuose, kuriuose atviroje, abipusiai palankioje atmosferoje didinamas pasitikėjimas ir tarpusavio parama.
Organizacijose metodikai gali būti efektyviausiai naudojami:
  • Vadovai
  • Pardavimų skyriaus specialistai
  • Verslo plėtros specialistai
  • Žmogiškųjų išteklių specialistai
  • Inovacijų specialistai
  • Klientus aptarnaujantis personalas
  • Stresą patiriantys darbuotojai
  • Sudėtingų sprendimų priėmimo situacijos
ĮGŪDŽIAI, KURIUoS LEIDŽIA UGDYTI METODIKA:
Pagrindiniai įgūdžiai: SĄMONINGUMAS ir RAMYBĖS jausmas. Pagal šią metodiką sąmoningumas tikslingai įtraukiamas sprendžiant praktines gyvenimo situacijas ir formuojant naujus įpročius, galimybę mokytis giliau. 20 metų praktikuodamas ir 10 metų mokydamas sąmoningumo praktikos, pastebiu, kad du didžiausi sąmoningumo įgūdžių privalumai žmonėms darbo aplinkoje yra gebėjimas dirbti su daug didesniu informacijos kiekiu priimant sprendimus, taip pat gebėjimas jausti save labiau niuansuotai ir ugdyti savo intuiciją. Tai taip pat leidžia efektyviau spręsti bet kokias darbo ar asmeninio gyvenimo situacijas. Pavyzdžiui, darbe, „sudėtingų sprendimų priėmime", „bendraujant su iššūkių keliančiais bendradarbiavimo partneriais", „sprendžiant sudėtingas situacijas", „neutralizuojant gilų stresą", „pardavimo procesuose" ir kt.

Kiti įgūdžiai:

– Naujų įpročių formavimas;
– Darbas su streso balansu;
– Gilaus streso neutralizavimas;
– Požiūrių/sąvokų keitimas;
– Lankstumas pokyčių situacijose;
– Motyvacija siekti užsibrėžto tikslo;
– Kūno regeneracija;
– Sveikata (sprendimų paieška);
– Santykių darbe gerinimas;
– Santykių gerinimas asmeniniame gyvenime;
– Santykis su savimi;
– Tikslus savęs vertinimas;
– Prekių pardavimas;
– Idėjų pardavimas;
– Bendravimas sudėtingose situacijose;
– Efektyvesnis mokymasis;
– Intuicijos ugdymas;
– Ugdykite empatiją pardavėjams;
– Empatijos vadovams ugdymas;
– Ugdykite empatiją klientų aptarnavimo darbuotojams;
– Optimizmas;
– Sąmoningumo „aktyvinimas" ir „gilinimas" kasdienėse situacijose;
STUDIJŲ PROGRAMA
Mažas 3-4 dienų kurso mokymo programos pavyzdys:

• Dinaminio sąmoningumo praktikos kasdieniniam gyvenimui;
• Metodas: 2 minučių kvėpavimas kaip matavimo vienetas;
• Optimali smegenų būklė;
• Trys smegenų veiklos aspektai viename;
• Dinaminio sąmoningumo praktika: gilios ramybės aktyvinimas;
• Tikros, giliai jaučiamos ramybės ir pozityvumo galia;
• Tikėjimas savimi ir placebas;
• Vidinis ekranas;
• Nuo kaltės, gėdos jausmo iki konstruktyvizmo;
• Mano tikslas: nuo problemos iki projekto;
• Metodas: mano tikslinė architektūra;
• Sąmoningumo praktika: mylintis gerumą;
• Vidinių blokų piramidė: aš, tėvai, svarbūs žmonės, „mano gentis";
• Sintezės metodas: gerumas sau, esminiam gyvenime ir savo tikslams;
• Metodas: mano būties prioritetai – geras, mielas, kompetentingas;
• Metodas: kaip įjungti daugiau aistros savo tikslui;
• Metodas: 3 klausimai motyvacijai – patirtis, įgūdžiai, pagalba;
• Santykių gerinimas;
• Derybos yra „idėjų pardavimas"; nuotaika pokalbiams;
• Kasdienių įpročių skatinimas;
• Tolesni žingsniai: individualiai arba/ir komandai;

Galimi ir trumpesni, kompaktiškesni mokymosi procesai;
METODIKOS APRAŠYMAS
Mokymo kursas, kaip įjungti pasąmoningą branduolinį reaktorių.
Mokslas, neįtikėtini gyvenimo pavyzdžiai, efektyvūs ir praktiški metodai.

Pagal mokymų trenerį Zuarguso.

Mūsų gyvenime vaizduotė visada nugalės valios jėgą.

Ar tai būtų darbe, ar asmeniniame gyvenime, visi rezultatai, kuriuos patiriame, yra sukurti mūsų vaizduotėje. Per jausmus, kalbą, kuri gyvena mumyse budriuose ar miegant. O kas tai suprato, gali padaryti, nebijokime šio žodžio, stebuklus. Mūsų mintyse apie save, darbą ir santykius paprastai yra daug neigiamų kodų, kurie neleidžia mums patirti savo gyvenimo iki galo. Pradėjus sąmoningai tobulinti šiuos neigiamus kodus savo tikslų linkme, atsiranda reikšmingų, net neįtikėtinų patobulinimų.

Moksliniai darbo su pasąmone tyrimai JAV buvo pradėti nuo XX amžiaus 60-ųjų. Šių žinių pritaikymo metodai gerina mūsų gyvenimą ir darbą. Kaip tiksliai panaudoti šiuos įgūdžius sprendžiant didelius ir mažus savo gyvenimo klausimus darbe ir asmeniniame gyvenime. Rezultatai nuostabūs. Ar tai būtų įpročių keitimas, karjeros plėtra, santykių gerinimas, darbas su asmeniniu svoriu. Beveik viskas, kas vyksta mūsų gyvenime, prasideda mūsų pasąmonėje. Todėl jei pradėsime dirbti su problemomis toje vietoje, kur jos iškyla, tikrai jas galėsime pakeisti realistiškiau, pagerinti situaciją. Viena iš priežasčių, kodėl pasąmonėje vykstančiuose procesuose pokyčiai yra patvaresni, yra ta, kad mes dirbame ne tik su protu, su jo psichine puse. Mes dirbame su visais mūsų sąmonės elementais. Tai leidžia mūsų sąmonę visapusiškai panaudoti siekiant pakeisti mūsų gyvenimą. Ar kada nors susimąstėte, kodėl studijose informacija kartais nėra pastovi, pokyčiai nepastebimi?
Visi žino šį paradoksą, susijusį su rato keitimu. Kuo mažesnis krumpliaratis, tuo lėčiau jis sukasi, bet kuo greičiau juda didelis ratas, tuo greičiau galite pasiekti tikslą. Mažiau pastangų, daugiau rezultatų. Protas yra didžiausias krumpliaratis, kuris važiuoja kaip pašėlęs, tačiau mūsų vystymasis yra lėtesnis.
Mažasis sraigtelis yra lėtesnis, nepastebimas, bet gali du kart greičiau nuvesti mus tikslo link.
Asmeniškai penkerius metus negalėjau išspręsti savo įtemptos nugaros problemos. Negalėjau normaliai dirbti, sportuoti. Vienoje iš paskaitų su žaviais dėstytojais iš skirtingų šalių paskaitos pabaigoje užstrigau ir paprašiau kolegos užbaigti užsiėmimą, nes turėjau stengtis prieiti prie kėdės, kad galėčiau atsisėsti ir nekryžiuoti kojų. Kartais negalėdavau baigti tinklinio rungtynių ar treniruotis, nes buvo visiškai įtempta ir skausminga nugara. Hatha jogos pratimai šiek tiek padėjo, tačiau tobulėjimas buvo labai lėtas. Jogos praktika padeda, bet... man reikėjo kitokio požiūrio į šį klausimą.
Ar ši metodika kažkaip stebuklingu būdu sutvarkė mano nugarą? Ne – nes ši metodika to nedaro. Taip – nes tai privedė mane prie milžiniško sprendimo. Pamačiau gydytoją, kuris man tiksliai pasakė, kokia psichosomatinė mano problemos priežastis. Per savaitę susitvarkiau nugarą. Jei prieš tai nugaros skausmas buvo 8 iš 10, tai per savaitę tapo 3 iš 10. Taip, per vieną savaitę. Netikėjau savo akimis ir... jausmais. Kaip keista po 5 metų jaustis sveiku ir aktyviu, sportuojančiu žmogumi. Keistas ir fantastiškas jausmas. Ir po kurio laiko nugaros sustingimas visiškai išnyko.
Tokių pavyzdžių, kai žmonės sprendžia klausimus įvairiomis temomis – apie pasitikėjimą savimi, finansus, baimę kalbėti, kaip pagerinti santykius, kaip skatinti pardavimų rezultatus, kaip priimti labiau subalansuotus sprendimus, yra tūkstančiai.
Viską gyvename savo pasąmonės branduoliniame reaktoriuje. Jo galia ir įtaka yra didžiulė, neaprėpiama.
Nėra stebuklingo vaisto, kurį valgydami galėtume žaibiškai išspręsti savo gyvenimo problemas. Tačiau mūsų giliausiose ramybės ir proto būsenose atsiranda veiksmingi metodai, kuriuos praktikuodami mes juos išsprendžiame iš pačių giliausių savo proto lygmenų, iš pasąmonės.
Jeigu jūs ar jūsų kolegos, šeimos nariai taip pat norite keistis, pagerinti kai kurias savo gyvenimo situacijas – pažiūrėkite į tai, kas vyksta giliau jūsų vaizduotėje, jausmuose, kalboje su savimi. Ir tada pamažu pradėkite praktikuoti metodus, kuriais savo vaizduotėje pradedate kurti tai, ką norite pamatyti ir patirti gyvenime.
Jei norite tuo padėti savo kolegoms, savo įmonei, artimiesiems – šių metodų galime išmokti kartu.
Nesvarbu, ar tai būtų internete, ar asmeniškai, vienintelis dalykas, kurio iš jūsų reikalaujama, yra noras išspręsti ar pagerinti situaciją savo gyvenime. Santykiuose, darbe, finansuose, motyvacijoje, sveikatoje. Beje, noriu pabrėžti, kad šie metodai ragina pasitelkti geriausius šiuolaikinės medicinos pasiekimus, o ne prieš tai, ir skatina pasitelkti šiuos metodus ieškant savo gyvenime profesionalų, kurie padėtų išspręsti tiek sveikatos problemas (kaip tai nutiko man kelis kartus), santykius, ar finansus ir pan.
Puiku, jei mūsų vaizduotė yra turtinga žavių kodų ir istorijų apie save, pasaulį, darbą, santykius, vedančius į gražių svajonių išsipildymą. Tačiau beveik kiekvieno pasąmonėje pilna vaizdinių, kurie prisideda prie didžiulių iššūkių mūsų gyvenime. Nesvarbu, ar šie pasąmonės blokai yra genetiškai paveldimi, ar „išmokti" per gyvenimą. Būtina juos spręsti. Visi kiekvieną mielą dieną programuojame save savo jausmais, vaizdais, savo kalba. Kasdien kaip architektai ir statybininkai kuriame rytojų, kitą mėnesį, kitus pusę metų. Jei kažkada, kaip architektas, kurėte savo gyvenimą, tada... Jūs taip pat galite jį pakeisti. Jūs turite suprasti tik savo sąmonės kalbą, kaip ji formuoja jūsų gyvenimą kartu su jumis.
Tai, kur esate dabar, reiškia, kad pastaruosius mėnesius programavote save šia kryptimi. Šiais metodais aš ir daugelis žmonių visame pasaulyje išsprendėme sau svarbius dalykus, tokius kaip svoris, santykiai su artimaisiais, pasitikėjimas savimi (gebėjimas priimti ir mylėti save), finansai, kaip geriau atlikti savo darbą ar priimti sprendimus efektyviau.
Zuarguss yra sąmoningumo, emocinio intelekto, įpročių formavimo mokymų treneris nuo 2011 m. Dirbo su daugiau nei 30 000 žmonių iš 40 šalių. Trenerio rašysena – tai trumpi, tikslūs metodai, kurie efektyviausiai formuoja naujus įpročius. Su specialistais atliko mokslinius tyrimus apie įvairių pamokų ir metodų efektyvumą. Pristatymo stilius – paprastumas ir humoras. 15 metų dirbo vadovu ir savininku 60 žmonių turinčioje žiniasklaidos ir rinkodaros pramonės įmonėje, kuriai kasdieniame darbe buvo daug kūrybiškumo ir naujovių. Švietimo srityje įkvėpimo semiasi iš to, kad gali suteikti žmonėms galimybių iš tiesų pagerinti jų galimybes darbe ar asmeniniame gyvenime. Manoma, kad tai žmonių, šeimų ir šalių gyvenimą daro prasmingesnį, kūrybiškesnį ir nuoširdesnį.
Zuarguss Zarmass,
11humans