People Link – lyderiai personalo paieškos ir atrankos srityje Lietuvoje

500+ aukščiausios kvalifikacijos specialistų ir vadovų įdarbinimų per 2022 metus

Savo veiklą pradėjome 2009 m. ir nuo to laiko stipriai išaugome – šiandien galime pasigirti ne tik viena didžiausių komandų tarp personalo paieškų įmonių (mūsų komandą šiandien sudaro daugiau nei 30 konsultantų), bet ir solidžiu klientų krepšeliu.

Mylime savo veiklą, mūsų misija yra kelti personalo paslaugų lygį ir reputaciją Lietuvoje per 1) paslaugų kokybę, 2) gerą klientų ir kandidatų patyrimą bei 3) inovacijas. Tikime, kad to siekiame kryptingai paruošdami stipriausius (-ias) HR konsultantus (-es) rinkoje turinčius pasaulinio lygio kompetenciją.

Mūsų konsultantai – ne tik atrankų specialistai, bet ir tam tikro verslo sektoriaus ar funkcijos ekpertai. Jau daugiau nei 10 metų dirbame keliose ekpertinėse praktikos grupėse:
  • Verslo vystymosi atrankų
  • Finansų valdymo ir administracijos atrankų
  • Technologijų atrankų
  • IT atrankų

Sektorinė specializacija padeda mums efektyviau vykdyti personalo paieškos ir atrankos projektus, geriau pažinti kandidatų lūkesčius ir motyvaciją bei kurti pažinčių ratą.

Tarptautinė atrankų komanda

Jeigu Lietuvos rinka jums per maža ieškomų kompetencijų klausimu arba jums aktuali įmonės tarptautinė plėtra, galime padėti surasti trūkstamas kompetencijas užsienyje. Turime patirties ieškant ir atrenkant įvairių sričių darbuotojus nuo techninių iki vadybinių pozicijų įvairiose Europos šalyse: Didžioji Britanija, Vokietija, Nyderlandai, Belgija, Prancūzija, Ispanija, Portugalija, Graikija, Ukraina, Lenkija, Skandinavijos šalys.

Patirtis padedant organizacijoms kurti ir plėtoti savo vidinius procesus


Daugelis mūsų klientų jau džiaugiasi ir Personalo valdymo sprendimų skyriaus konsultantų darbu. Pagalba diegiant veiklos vertinimo sistemas, tiriant ir stiprinant darbdavio įvaizdį, kuriant darbuotojų atrankos bei įvedimo procesą ar efektyvinant bet kurią kitą darbuotojo kelionės organizacijoje dalį – yra kasdienės Personalo valdymo sprendimų skyriaus konsultantų užduotys.


Personalo konsultacijų komandos atliekami tyrimai leidžia organizacijoms tapti adaptyvesnėms, sėkmingesniems ir užsitikrinti buvimą žingsniu priekyje darbo rinkoje.

95% mūsų atrinktų kandidatų sėkmingai įveikia bandomąjį periodą

Nesvarbu ar Jums reikia stiprinti komandą dėl pokyčių ar dėl augimo, kreipkitės. Padėsime surasti, įvertinti ir pasamdyti stipriausius rinkos talentus. Atrankose naudojame tik patikimus bei tyrimais ir duomenimis parengtus metodus, skiriame ypač didelį dėmesį Jūsų darbdavio vertės pasiūlymo išgryninimui, kas leidžia mums pasiekti beveik 95% tikslingumą atrankose – būtent tokia dalis mūsų atrinktų kandidatų įmonėse sėkmingai įveikia bandomojo laikotarpio slenkstį.

Daugiau informacijos apie mūsų paslaugas Jums gali suteikti:
Matas Martinkėnas
Partner

LinkedIn
Tel. nr.: +370 696 09920
Paštas: matas@peoplelink.lt


Daugiau apie mus: