Partneris jūsų augimui
Padėti Jums augti – mūsų pagrindinis tikslas ir aistra. People Link žmogiškųjų išteklių valdymo ekspertų komanda padės Jums pritraukti ir atrinkti stipriausius rinkos talentus bei pritaikyti geriausius rinkoje metodus ir HR sprendimus tvariam augimui.
 • Darbuotojų paieška ir atranka. Kandidatų ir darbuotojų vertinimas. Organizacijų tyrimai ir konsultavimas. Darbdavio įvaizdžio tyrimai ir konsultacijos.
 • Visi mūsų darbo skelbimai vienoje vietoje. Konsultacijos norintiems profesionaliai pasiruošti naujiems karjeros pokyčiams.
Paslaugos
Padėsime surasti, įvertinti ir pasamdyti stipriausius rinkos talentus. Skiriame ypač didelį dėmesį Jūsų darbdavio vertės pasiūlymo išgryninimui, atrankoje naudojame tik patikimus bei tyrimais ir duomenimis parengtus metodus.
Turite keletą panašių kandidatų ar tiesiog neapleižia „pilvo jausmo“ abejonės, kuras norisi pasitikrinti? O gal turite komandą, kurioje norite perorganizuoti atsakomybes, tačiau nežinote, kaip tai geriausiai padaryti?
Daugelis mūsų klientų jau džiaugiasi mūsų personalo konsultantų pagalba diegiant veiklos vertinimo sistemas, tiriant ir stiprinant darbdavio įvaizdį, kuriant darbuotojų atrankos bei įvedimo procesą ar efektyvinant bet kurią kitą darbuotojo kelionės organizacijoje dalį.
Profesionaliai atliktas atrankos procesas lemia jūsų kompanijos sėkmę ir nuolatinį produktyvumo kreivės augimą. Todėl specialistų atlikta darbuotojų paieška tampa vienu svarbiausių veiksnių, norint užtikrinti sistemingą kompanijos veiklos tobulėjimą.
Dirbame su TOP darbdaviais. Čia rasite informaciją apie visas mūsų šiuo metu vykdomas atrankas pagal sektorius: IT, finansai, pardavimai, rinkodara, inžinerija ir kita.
Nusprendėte keisti darbą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Susiduriate su sunkumais darbo paieškoje ar pirmieji išsiųsti CV neatnešė laukto rezultato? People Link konsultantai, personalizuotų karjeros konsultacijų metu gali padėti tinkamai pasiruošti naujam karjeros žingsniui bei pasiekti ilgalaikius karjeros tikslus.
Kodėl verta mus rinktis?
Mus rekomenduoja
 • Su Peoplelink komanda jau bendradarbiaujame ne vienerius metus ir kartu įgyvendinome nemažai reikšmingų komandos plėtros ir stiprinimo projektų. Šioje partnerystėje labiausiai vertinu tai, kad Peoplelink yra ne tik parteriai kasdieninių verslo iššūkių kelyje, bet ir idėjų kupini konsultantai, ruošiantis ateities iššūkiams – visada atviri dalintis įžvalgomis, tyrimais, pasiūlymais. Ačiū jums už tai!
  Toma Juciūtė
  Personalo vaovė „SWECO“
 • Dirbdami kartu džiaugiamės ne tik stiprėjančiomis mūsų komandomis, bet ir partneryste – santykiu, kuriam kurti PeopleLink komanda skiria dėmesio, pasiruošimu imtis iššūkių kartu su mumis, atvirumu ieškant sprendimų ir sklandžiu procesu.
  Rūta Petrulytė
  HR Manager „Omniva“
 • Atrankos specialistų reguliari komunikacija, nuolatinis grįžtamasis ryšis, mūsų, kaip klientų, lūkesčių įsiklausymas yra sėkmingo bendradarbiavimo ir puikaus šilto santykio priežastys. Ne kartą įsitikinome aukšta atranką vykdančių konsultantų kompetencija, verslo bei rinkos išmanymu, kas padeda prieš atranką nustatyti optimalaus kandidato profilį bei suprasti mūsų kaip Darbdavio pasiūlymą.
  Natalja Kudina
  Žmonių ir organizacijos vystymo vadovė
  „Alma Littera grupė“
 • LIGHT CONVERSION dėkoja PeopleLink komandai už profesionalumą ir labai specifinių mūsų – lazerių gamintojų –poreikių perpratimą. Esame labai reiklūs ir keliame aukštus standartus – PeopleLink nesudarė sąlygų abejoti jų profesionalumu. Su PeopleLink bendradarbiaujame ne vienerius metus ir labai džiaugiamės partnerystės rezultatais. Vienas iš išskirtinių PeolpeLink komandos išskirtinumų – greita reakcija į pokyčius. Visa tai padeda LIGHT CONVERSION susidoroti su profesionalų samdos iššūkiais ir prisideda prie kompanijos augimo.
  Agnė Lisauskienė
  Head of HR „Light Conversion“
SUSISIEKITE SU MUMIS
 • JURGITA LEMEŠIŪTĖ
  Vadovaujanti partnerė

  jurgita@peoplelink.lt
  _______