PRIVATUMO POLITIKA
ATNAUJINTA 2024.01.19
Mums rūpi jūsų duomenų saugumas. Su jūsų pateiktais duomenimis elgiamės atsakingai.
Privatumo politika
„Smart HR consulting, UAB“, įmonės kodas: 306285388, adresas: Dainavos g. 5-31, LT-01400 Vilnius, „SmartHR Partners“ prisiima atsakomybę saugoti klientų privatumą.

Atsižvelgdami į tai, parengėme privatumo politikos punktus, susijusius su klientų asmens duomenų rinkimu, naudojimu, skelbimu ir saugojimu.

Mūsų veikla tinklapyje vykdoma pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir atitinkamus Europos Sąjungos teisės aktus.

1. Rinkti ir naudoti:

informaciją, kurią asmuo savanoriškai pateikia „SmartHR Partners“, pateikdamas prašymą dalyvauti seminaruose, pareikšdamas norą kalbėti seminare arba norą gauti „SmartHR Partners“ aktualią informaciją.

2. Asmens duomenys taip pat gali būti gaunami:

  • Pateikiant kontaktinę informaciją (savo vardą pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, informaciją apie atstovaujamą įmonę), mūsų svetainėje https://smarthrpartners.lt
  • Naudojant slapukus („cookies“).

3. Gautų klientų asmens duomenų naudojimas:

Naudodamiesi gautais asmens duomenimis, galime informuoti „SmartHR Partners“ klientus apie būsimus renginius, išsiųsti sąskaitas už dalyvavimą seminare, parengti seminaro dalyvių vardines korteles, sudaryti dalyvių sąrašą. Klientai, norintys nebegauti mūsų naujienų, gali bet kada atsisakyti paspaudę mygtuką „atsisakyti prenumeratos“ („unsubscribe“).

Naudodami slapukus („cookies“) pageriname jūsų, kaip naudotojo, patogumą. Renkame informaciją apie tai, kaip naudojatės šia svetaine, pavyzdžiui, kaip dažnai joje lankotės ir kokius puslapius dažniausiai peržiūrite. Saugomos informacijos negalima susieti su konkrečiu asmeniu, ji yra anoniminė.

Gauti asmens duomenys gali būti pasidalinti su „Workland Gedimino“ (juridiniu asmeniu). Už pasidalintų duomenų tvarkymą atsakinga Eglė Romelytė, community.lt@wrkland.com

4. Gautų kliento asmens duomenų keitimas

Asmens duomenis, gautus identifikavimui ir bendravimui su klientu, galima keisti ir papildyti siunčiant informaciją el. pašto adresu: vytaute@smarthrpartners.lt

„SmartHR Partners“ įsipareigoja užtikrinti gautų klientos asmens duomenų apsaugą.

5. Klientų duomenų apsauga

„SmartHR Partners“ imasi visų įmanomų saugumo priemonių (įskaitant administracines, technines ir fizines), kad apsaugotų kliento asmens duomenis. Prieiga prie duomenų tvarkymo ir keitimo funkcijų suteikiama tik įgaliotiems asmenims.

6. Prieiga prie klientų asmens duomenų

Klientas, pateikęs pagrįstą prašymą raštu, turi teisę gauti šią informaciją:

  • kokia informacija apie klientą buvo gauta, duomenų gavimo šaltinis, kada buvo pakeista į duomenis įtraukta informacija (jei tai leidžia teisės aktai);
  • kokiu tikslu buvo tvarkomi asmens duomenys, informacija apie asmens duomenų gavėjus.
  • informacija apie tai, ar duomenys buvo tvarkomi automatiniu būdu.

7. Apsauga

Visi klientų asmeniniai duomenys, kuriais buvo pasidalinta apsilankius „SmartHR Partners“ interneto svetainėje ar teikiant paraišką dalyvauti seminare, laikomi konfidencialia informacija.

Užšifruotas duomenų perdavimo tarp bankų kanalas užtikrina pirkėjo asmens duomenų ir banko rekvizitų saugumą.

Siekdami apsaugoti kliento interesus, teikiame:

  • sąžiningą ir teisėtą duomenų tvarkymą;
  • asmens duomenys tvarkomi tik nurodytų tikslu ir reikiamu mastu.
  • asmens duomenų saugojimo tipą, kuris užtikrina galimybę bet kuriuo atitinkamu momentu nustatyti kliento tapatybę ir kuris neviršija laikotarpio, iš pradžių nurodyto duomenų tvarkymo tikslu;
  • tikslus asmens duomenų tvarkymas ir savalaikis jų atnaujinimas, taisymas ar ištrynimas, jei asmens duomenys yra neišsamūs ar netikslūs.
Klientas turi teisę pagrįstai reikalauti, kad jo asmens duomenys būtų papildyti, ištaisyti, taip pat kad asmens duomenų tvarkymas būtų nutrauktas arba duomenys būtų ištrinti, jei jie yra pasenę, neišsamūs, klaidingi, neteisėtai tvarkomi arba nebeatitinka iš pradžių nurodyto duomenų tvarkymo tikslo.

8. Privatumo politikos sąlygos ir pakeitimai

Darome prielaidą, kad prieš naudodamiesi mūsų svetaine perskaitėte ir sutikote su mūsų privatumo politikos principais ir sąlygomis. Pasiliekame teisę keisti pagrindines Privatumo politikos sąlygas, apie tai informuodami visus nuolatinius klientus.

Pinigų grąžinimo ir force majeure politika seminaro / konferencijos renginio metu

Pinigų grąžinimo politika:
Mes vertiname jūsų įsipareigojimą dalyvauti mūsų konferencijoje ir suprantame, kad gali įvykti nenumatytų įvykių, dėl kurių negalėsite dalyvauti. Mūsų pinigų grąžinimo politika yra tokia:
a. Ankstyvas atšaukimas (likus ne mažiau kaip 24 val. iki renginio): Jei atšauksite registraciją likus ne mažiau kaip 24 val. iki renginio, galėsite susigrąžinti visą registracijos mokestį.
b. Vėlyvas atšaukimas (seminaro / konferencijos dieną): Deja, negalėsime grąžinti pinigų už atšaukimą seminaro / konferencijos dieną. Tačiau savo registraciją galite perduoti kitam asmeniui be papildomų išlaidų. Apie tokius pakeitimus praneškite mums el. paštu.
Force Majeure politika:
Susidarius nenumatytoms aplinkybėms arba nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybėms, galinčioms turėti įtakos konferencijos eigai, įskaitant, bet neapsiribojant, stichines nelaimes, teroro aktus, pilietinius neramumus, vyriausybės veiksmus ar kitas nuo mūsų nepriklausančias situacijas, pasiliekame teisę:
a. Atidėti arba perkelti seminarą / konferenciją: Mes galime nuspręsti atidėti arba perkelti konferenciją vėlesnei datai. Tokiais atvejais jūsų registracija bus automatiškai perkelta į naujas datas. Jei negalėsite dalyvauti perkeltame renginyje, bus taikoma mūsų standartinė pinigų grąžinimo politika.
b. Virtualus perėjimas: Mes galime perkelti konferenciją į virtualų formatą, jei asmeninis renginys tampa neįmanomas dėl nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybių. Jūsų registracija bus automatiškai perkelta į virtualųjį renginį ir pinigai nebus grąžinami.
c. Atšaukimas: Jei dėl susiklosčiusių aplinkybių konferencijos (asmeninės ar virtualios) neįmanoma surengti, pasiliekame teisę atšaukti renginį. Tokiais atvejais užsiregistravusiems dalyviams bus grąžinti visi registracijos mokesčiai.

Norėdami išspręsti visus su privatumo politika ar duomenų tvarkymu susijusius klausimus ir problemas, susisiekite su mumis el. pašto adresu vytaute@smarthrpartners.lt.

Informacija atnaujinta: 2023.04.04