Suaktyvinkite savo darbuotojus socialinėje medijoje
Nuo darbuotojų iki prekės ženklo ambasadorių
Įtraukite savo darbuotojus per tvirtą vidinę komunikaciją ir paverskite juos prekės ženklo ambasadoriais. Su Social Seeder darbuotojai gali lengvai gauti įmonės naujienas ir be vargo dalintis jomis savo socialiniuose tinkluose.

Tiek nuotolinis tiek hibridinis darbas šiuo metu yra itin populiarus. Štai kodėl darbuotojų įsitraukimas yra svarbesnis nei bet kada anksčiau.
 • Sukurkite savo prekės ženklo advokatų komandą

  Strateginio seminaro metu mūsų ekspertai dalijasi savo įžvalgomis, kaip efektyviausiai ir veiksmingiausiai įdarbinti, aktyvinti ir įtraukti savo ambasadorių bendruomenę, atsižvelgiant į individualius jūsų įmonės tikslus.
 • Siųskite tikslinius, bendrinamus įmonės įrašus
  Siųskite tikslines įmonės naujienas (ar susijusias naujienas) el. paštu arba per Social Seeder programėlę. Pakvieskite savo ambasadorius pasidalinti jais socialiniuose tinkluose: tereikia kelių paspaudimų.
 • Analizuokite rezultatus ir optimizuokite būsimus ryšius.
  Pateikdami išsamias ataskaitas suprantamose informacinėse lentelėse, galėsite įvertinti kiekvieno siunčiamo elemento sėkmę. Mokykitės, prisitaikykite ir tobulėkite.
Atraskite didelio darbuotojų įsitraukimo galią
Padidinkite darbo jėgos įsitraukimą ir paverskite darbuotojus galingais prekės ženklo ambasadoriais internete. Social Seeder teikia technologijas, duomenis ir palaikymą, kurio jums reikia norint optimizuoti jūsų darbuotojų bendravimą.
Padidinkite savo prekės ženklo autentiškumą ir pasiekiamumą
Suteikus darbuotojams galimybę lengvai dalytis įmonės turiniu socialiniuose tinkluose, jos pasiekiamumas labai išplečiamas. Be to, jei darbuotojai dalijasi jūsų istorijomis internete, jūsų prekės ženklas tampa žmogiškesnis.
Skatinti socialinį pardavimą
Kai darbuotojai dažnai dalijasi atitinkamu įmonės turiniu, jie yra informacijos apie jūsų produktus ar pramonės šaką šaltinis. Padėkite savo darbuotojams pritraukti naujų klientų ir paspartinti pardavimo ciklą investuodami į socialinį pardavimą.
Verta pritraukti talentingiausius darbuotojus
Suteikdami darbuotojams galimybę reklamuoti jūsų darbdavio prekės ženklą, turėsite aiškų pranašumą kovoje dėl talentų. Pagerinkite kandidatų kokybę ir žymiai sumažinkite vidutines išlaidas už samdymą taip kurdami tvirtą darbdavio prekės ženklą.
Suteikite išskirtinę klientų patirtį
Norint sukurti stiprią įmonės kultūrą, būtina sukurti aktyvaus klausymosi ir dalijimosi aplinką. Kadangi klientų patirtis prasideda nuo žmonių organizacijoje, labai svarbu, kad darbuotojai būtų patenkinti ir motyvuoti.
Mūsų klientai pasiekia puikių rezultatų:
 • Astrid Kempenaars
  imec
  „Esu įsitikinusi, kad po pandeminiu laikotarpiu solidarumas yra dar labiau reikalingas. Supratome, kad galime ir toliau teikti puikų turinį savo ambasadoriams, nes nesustabdome savo tyrimų ir atradimų. Taip pavyko išlaikyti bendruomeniškumą.“

 • Karen Walgraeve
  Rode Kruis Vlaanderen
  „Nesvarbu, ar informuojame apie nelaimes, ar skubiai reikia kraujo donorų – mums, kaip nevyriausybinei organizacijai, svarbu, kad mūsų žinia sklistų greitai ir lengvai. „Social Seeder“ dėka galime pasikliauti šimtais darbuotojų, savanorių ir gerbėjų, kurie tai padarys už mus."


 • Mathias Vertessen
  SD Worx
  „Platforma lengva naudotis. Jei turiu klausimą, per kelias valandas gaunu aiškų, draugišką atsakymą. O vienas didžiausių privalumų yra susitikimai su socialinių tinklų patarėjais. Šiuose valandos trukmės susitikimuose gaunu daug puikių atsiliepimų ir patarimų, kuriuos galiu iš karto įgyvendinti."
Norite sužinoti daugiau apie Social Seeder?
Užpildykite anketą ir gaukite konsultaciją!