Teamdash | SmartHR Partners Lietuva
„Teamdash“ yra pirmaujanti kandidatų stebėjimo sistemos tiekėja Baltijos šalyse.
„Teamdash“ sistemoje esančios paieškos, pretendentų stebėjimo ir rinkodaros funkcijos padeda įmonėms greitai įdarbinti kvalifikuotus talentus.
  Užtikrindamas pritaikomumą išskirtinę įdarbinimo specialistų, kandidatų ir įdarbinimo vadybininkų patirtį „Teamdash“ suteikia įrankį, kuris padeda greitai suburti puikias komandas. Lengva naudoti, daug galimybių ir automatizacijų, puikus klientų aptarnavimas ir komanda, kuri supranta, ko įdarbinimo specialistams reikia iš ATS.

  Daugiau nei dešimtmetį dirbę įdarbinimo rinkoje, „Teamdash“ įkūrėjai suprato, kad reikia pokyčių. Įdarbinimo specialistai visada linkę susidurti su tomis pačiomis kliūtimis – laiko stoka, per daug įrankių, kuriuos reikia įvaldyti, ir nuolatinė kova dėl pakankamo skaičiaus tinkamų kandidatų.

  Mūsų misija – suteikti įdarbinimo specialistams įrankius, kurių jiems reikia, kad jie būtų nepriklausomi, sėkmingi ir laimingi. Nesvarbu, ar tai būtų prekės ženklo kūrimo įrankiai, ar veiklos statistika, bet kuris įdarbinimo specialistas, pradėjęs naudoti „Teamdash“, įgys pakankamai pasitikėjimo ir kompetencijų tapti tokiu darbinimo specialistu, kokiu visada norėjo būti.

  Kodėl teamdash?
  Sukurta įdarbinimo specialistų įdarbinimo specialistams
  „Teamdash“ gimė iš poreikio rasti mūsų poreikiams pritaikytą sprendimą už prieinamą kainą. Sprendimo neradome, tad sukūrėme jį patys. „Teamdash“ programinę įrangą sukūrė komanda, turinti realios patirties talentų paieškos ir valdymo srityje.
  Pilnas įrankių rinkinys sėkmingam įdarbinimo procesui
  Suraskite daugiau kandidatų, suteikite jiems puikią patirtį ir sutaupykite laiko bei pinigų, naudodamiesi įvairiomis rinkodaros, automatizavimo ir pokalbių vedimo priemonėmis.
  Visiškas pritaikomumas pagal Jūsų darbo srautus
  „Teamdash“ yra geriausiai pritaikoma įdarbinimo programinė įranga rinkoje. Pritaikyta Jums pagal Jūsų įdarbinimo etapus ir procesus.
  Pilnas dirbtinio intelekto įrankių rinkinys
  Pirmaukite su naujais įrankiais, kurie palengvina Jūsų gyvenimą.
  Funkcionalumas:
  • Kandidatų stebėjimo sistema
   Stebėkite visus savo kandidatus ir visą laiką turėkite informaciją apie jų progresą.
  • Darbo skelbimų puslapių kūrimo įrankis
   Kurkite patrauklius darbo skelbimus be dizainerio pagalbos. Paprastas įrankis, kuris leis Jums užtikrinti, kad Jūsų darbo skelbimas išsiskirtų iš kitų, kad ir kur nuspręstumėte jį paskelbti.
  • Įdarbinimo rodiklių skiltis
   Stebėkite visus Jums reikalingus rodiklius. Pritaikomos ir vaizdinės ataskaitos padeda gauti reikiamus duomenis, kai jų reikia.
  • Darbo skelbimai socialinėse medijose
   Lengvai skelbkite skelbimus visuose socialiniuose tinkluose, kad sulauktumėte daugiau kvalifikuotų kandidatų. Tereikia vieno paspaudimo.
  • Karjeros svetainės kūrimo įrankis
   Sukurkite patrauklų darbdavio prekės ženklo centrą ir karjeros svetainę nesinaudodami dizainerių paslaugomis. Puslapį pritaikykite savo poreikiams.
  • Video skambučiai
   Susisiekite su talentais bet kur. Su „Teamdash“ lengvai organizuokite tiesioginius vaizdo pokalbius.
  • Asinchroninius video skambučiai
   Naudokite asinchroninius vaizdo pokalbius, kad geriau pažintumėte savo kandidatus ir sutaupytumėte daug laiko.
  • Personalizuotos paraiškų formos
   Geriau ir greičiau patikrinkite kandidatus. Užduokite reikiamus klausimus, kad galėtumėte atrinkti arba atmesti kandidatą.
  • Automatizacijos
   Pagreitinkite savo darbo eigą. Automatizuokite padėkos pranešimus, kurkite pasirinktinius įdarbinimo etapus, žymas ir dar daugiau.
  • Pokalbių tvarkaraštis
   Visada raskite laiką, kuris tinka visiems dalyviams, ir nereikės grįžti pirmyn ir atgal tarp įdarbinimo vadybininko ir kandidatų.
  • Automatizuotas BDAR
   Užtikrinkite visišką savo kandidatų sąrašo atitiktį reikalavimams. Automatizuokite pratęsimus ir daug daugiau.
  • Visos būtinos integracijos
   „Teamdash“ siūlo visas reikalingas integracijas, kurios padėtų sėkmingai vykdyti įdarbinimą per socialinius tinklus ir darbo skelbimų portalus Baltijos šalyse.
  „Teamdash“ dėka sutaupytsite iki 80 % laiko, skiriamo vienam projektui ir iki 22 % išlaidų.