„Tech Zity Spa Druskininkai“ – darbostogų erdvė žalumos apsuptyje
Šįkart norime pasidalinti interviu su co-working ir co-living erdvės „Tech Zity Spa Druskininkai“ pardavimų vadovu Irmantu Šuškevičiumi. Kviečiame skaityti!

Gal galėtumėte papasakokite plačiau apie „Tech Zity Spa“ Druskininkai

„Tech Zity Spa“ – įmonėms pritaikytas darbo ir gyvenimų erdvių projektas, kuris skaičiuoja jau antrus metus. Įmones kviečiame ir priimame turėti pas mus darbostogas (angl. workation). Darbostogų metu paprastai vyksta ketvirčio aptarimai, strateginės sesijos, KPI’sų dėliojimai, vizijos į ateinančius metus rengimas ir kiti dalykai. Po darbų komandos ilsisi ir neįpareigojančiai leidžia laiką „Tech Zity Spa Druskininkai“.

Druskininkai – kurortas, kurio didžiulis privalumas yra supanti gamta, natūrali ir rami aplinka. Žmonėms labai svarbu kartas nuo karto pakeisti aplinką, bent trumpam išmainyti skubantį miesto ritmą į ramybę ir tylą, kurią galima rasti būtent čia, Druskininkuose. Aplinkos pakeitimas duoda didesnį produktyvumą darbui, asmeniniam gyvenimui, geresnei emocinei būsenai.

Matome, jog nuo aplinkos pakeitimo kompanijų rezultatai gerėja. Turime jau nuolatinių klientų, kompanijų, kurios vis grįžta pas mus, tai labai džiugina. Taip pat pastebime, jog atvyksta ir naujų įmonių, tai reiškia, jog esame pastebimi ir populiarėjame.

Net ir konservatyviausios kompanijos vis nuolaidžiau žiūri į darbą nuotoliu, darbosto-gas. Jauni žmonės nori nebebūti prikaustyti prie darbo vietos, nebeturi to senovinio požiūrio apie darbą.

Norėdami išmanyti savo klientus, stebime tendencijas, darome analizes. Pavyzdžiui, prieš metus darytos lyginamosios analizės metu sužinojome, jog daugiausiai pas mus apsigyvendavo startuoliai, „Tech-savvy“ atstovai, o dabar matome, kad atvažiuoja ir įvairios biudžetinės įstaigos, architektai, teisininkai ir dar daug kitų specialybių atstovų.
Kokios pagrindinės įmonės yra jūsų klientai?

Pagrindiniai mūsų klientai – „Oxylab“, „Nord Security“, „Surfshark“, „Vinted“ ir įvairios kitos informacinių technologijų, statybų įmonės ir pan.
Kiek laiko trunka darbostogos Tech Zity Spa?

Žmonės darbostogoms renkasi įvairius laiko tarpus, kurie paprastai trunka nuo dviejų iki dešimties dienų, tačiau esame pastebėję, jog apsistojimo vidurkis – 2-3 dienos. Žinoma, yra komandų, kurios mėgsta atvykti vienai dienai: pirmiausia aptaria rezultatus, o vėliau – pramogauja.

Daugiausiai naujų gyventojų atvyksta trečiadieniais ir lieka pas mus iki penktadienio.

Atvykę darbuotojai nori ne tik dirbti, bet išnaudoti visas Druskininkų teikiamas pramogas, tad esame paruošę ir veiklų gidą Druskininkuose, kuris teikia daugybę skirtingų veiklų pasiūlymų: pasivažinėjimai dviračiu, hikin’imas, pirtis gamtos apsuptyje ir pan.
Kokio maždaug dydžio komandos atvažiuoja darbostogoms?

Komandų dydžiai yra įvairūs, tai labai priklauso ir nuo organizacijų dydžių. Tuo atveju, jeigu organizacija didelė, darbuotojai atvažiuoja komandomis, pvz. marketingo komanda, finansininkai, ir pan. Įprastai tokias komandas sudaro 10-15 žmonių. Mūsų viešbutis talpina 52 žmones, todėl vietų skaičius ribotas. Atvykę žmonės gali rinktis iš 26 vietų co-living stiliumi ir iš 26 vietų privačiam gyvenimui su privačia terasa, vaizdu į ežerą.
Ar populiari yra Co-living paslauga ir ar ja naudojasi tik įmonės, ar ir privatūs asmenys?

Pagrindinė mūsų idėja buvo sukurti erdvę, kurioje galėtų vykti kompanijų strateginės sesijos ir panašūs dalykai, todėl įrengėme ne tik darbo erdves, meeting room’us, bet ir vietas, kur įmonių renginiuose dalyvaujantys darbuotojai galėtų gyventi. Žinoma, „Tech Zity Spa“ yra laukiami visi, ne išimtis ir privatūs asmenys. Bet kuris į Druskininkus pasisvečiuoti atvykęs žmogus gali net ir vienai dienai išsinuomoti co-living ir co-working erdvę, taip užtikrindamas, jog turės erdvę ir darbui ir poilsiui.

Vieni didžiausių privalumų atvykstantiems – dviračių saugojimo zona, galimybė apsigyventi su gyvūnais.
O iš ko susideda kainų spektras, galbūt turite abonementus?

Kainos yra įvairios, jos priklauso nuo nuomos trukmės, norimų paslaugų ir daugybės kitų dalykų.

Kainų spektras susidaro iš šių dalykų:

Co-working (įskaičiuota)
  1. Kava
  2. Spausdintuvas
  3. Terasa
  4. Kino salė.

Kaip ir minėjau, yra galimybė įsigyti vienos dienos narystę, šios kaina – penkiolika eurų. Na, o norintiems ilgesnio nuomos laikotarpio, siūlome mėnesio abonementą.

Darbo erdvės „Tech Zity Spa“ yra dviejų tipų:

  1. Flex stalai – darbo vietos, kuriomis gali naudotis visi, radę jas laisvas.
  2. Fixed stalai – darbo vietos, kuriomis naudojasi tik jį besinuomojantys klientai. Šiose darbo vietose galima palikti savo asmeninius daiktus, kompiuterį.

Žmonės, besinaudojantys co-living paslauga, visomis co-working erdvėmis naudojasi nemokamai.
Papasakokite šiek tiek apie „Lelija“ projektą ir pačią „Tech Zity“ plėtrą

Tai – naujausias „Tech Zity“ projektas, kurio metu sename Panerių gatvėje esančio siuvimo fabriko „Lelija“ erdvėje įsikurs tvarus technologijų miestelis. Miestelyje bus įrengti biurai, bendradarbystės erdvės, renginių salės, sporto studijos ir žaliosios erdvės.
Šiuo metu vykdome ekskursijas, labai kviečiame visus aplankyti ir pamatyti, kaip „Lelija“ kūrėsi nuo 5 dešimtmečio, kaip viskas vyko, nes 40 metų nebuvo galima įeiti paprastiems žmonėms, o dabar atsidarė ir vėl užsidarys didelei renovacijai.

Šis projektas laimėjo didžiausią co-working projektą Europoje, aplankėme tokius grandus kaip „Station F“, apie „Lelija“ projektą rašė net Techcrunch.
Kuo išsiskiriate iš kitų, kokie pagrindiniai „Tech Zity Spa“ pliusai ?

Tikrai išsiskiriame co-living paslauga. Kol kas esame išskirtinė erdvė Druskininkuose, nes siūlome ne tik co-working, bet ir co-living paslaugas. Tiesa, co-working erdvės Lietuvoje populiarios, jų sparčiai daugėja. Iš tiesų pas mus didelis užimtumas, žmonės labai vertina gamtą, gryną orą.
Tai yra puiki vieta atvykti komandai žmonių ir įsikurti turint visas sąlygas darbui, taip pat, turint ir savo privačius kambarius poilsiui. Darbas vyksta antrame aukšte, kuriame yra meet'ing room'ai, suteikiame galimybę gyventi ir per 10 sekundžių nusileisti į ofisą. Taip pat, turime nuostabią terasą, kurioje galima pasidaryti „team building'ą", švęsti, išeiti į miestą papramogauti. Druskininkai turi Snow areną, UNO parką, puikius takus dviračiams ir viskas labai šalia. Galime pasiūlyti įvairių sprendimų skirtingus pomėgius ir rutinas turintiems žmonėms, tuo, manau ir išsiskiriame iš kitų.

Tekstą rengė „SmartHR Partners“ komanda.

Neringa Starkovaitė
Renginių ir komunikacijos vadovės asistentė