TOP 15 HR specialistų, kuriuos privalote sekti LinkedIn
1 Saulius Vanagas
Sekėjų skaičius: 28,674

Įmonės „VOODOO“ įkūrėjas Saulius Vanagas – aktyvus socialinio tinklo „LinkedIn“ vartotojas. Daugiau nei 17 metų patirties rinkodaros, reklamos ir žmogiškųjų išteklių srityse turintis S. Vanagas socialiniame tinkle ne tik dalijasi įvairiomis HR aktualijomis, vertingais patarimais, bet ir nevengia pajuokauti, pasidalyti akimirkomis iš komandos susibūrimų. Rašydamas rimtomis temomis „VOODOO“ įkūrėjas į tekstus įpina šiek tiek humoro, neretai įkelia memes, tokiu būdu labiau įtraukdamas skaitytojus, skaitymą padarantis malonesniu. Ieškantieji darbo profilyje gali rasti ir daugybę darbo skelbimų.

2 Lina Borunovienė
Sekėjų skaičius: 20,324

Lina Borunovienė – daugiau nei 15 metų patirties turinti žmogiškųjų išteklių srities profesionalė. Moteris profilyje kalba apie žmogiškuosius išteklius, tobulėjimą organizacijoje, gerą savijautą, motyvaciją. L. Borunovienė dalijasi įrašais ir apie įvairias asmenines patirtis, taip pat rašo straipsnius žmogiškųjų išteklių, karjeros temomis. Paskyra itin naudinga tiek pradedantiesiems, tiek profesionaliems HR specialistams.

3 Rūta Ratavičiūtė
Sekėjų skaičius: 18,187

Įmonėje „People Link“ partnerė Rūta Ratavičiūtė – tikra savo srities profesionalė. „LinkedIn“ paskyroje ji pasakoja apie žmogiškuosius išteklius, vadybą, įdarbinimą ir kitas svarbias temas. R. Ratavičiūtė įrašuose remiasi ne tik teorija, bet ir praktika – kalba apie realiai savo komandoje įgyvendinamus dalykus, kaip jie veikia komandos darbo kokybę ir motyvaciją. Profilis itin naudingas bet kuriam HR sritimi besidominčiajam.

4 Ingrida Pocevičiūtė
Sekėjų skaičius: 13,600

Ingrida Pocevičiūtė – „VOODOO“ įdarbinimo vadovė. Daug metų patirties turinti HR specialistė savo žiniomis dalijasi „LinkedIn“ paskyroje. Pagrindinės I. Pocevičiūtės įrašų temos – žmogiškieji ištekliai, darbuotojų paieška ir įdarbinimas, asmeninės patirtys. Moteris atlieka ir įvairias trumpas apklausas „LinkedIn“ HR tema, vėliau apibendrintais duomenimis pasidalija su savo skaitytojais. HR specialistė neretai mėgsta pasidalyti ir įvairiais darbo skelbimais, tad profilis aktualu ne tik HR specialistams, bet ieškantiems naujų karjeros galimybių.

5 Jevgenija Ešvovičiūtė
Sekėjų skaičius: 12,293

Jevgenija Ešvovičiūtė – dar viena HR srities profesionalė. Šiuo metu J. Ešvovičiūtė ne tik užima Žmogiškųjų išteklių konsultantės ir instruktorės pareigas „UNLOCK Tests“, bet ir veda įvairius žmogiškųjų išteklių kursus. „LinkedIn“ paskyroje moteris rašo apie HR tendencijas, naujienas, kalba komandos formavimo, tobulėjimo temomis. Jos įrašai išsamūs, įtraukūs ir aktualūs, todėl juos įdomu ir nesudėtinga skaityti.

6 Leila Mustafajeva
Sekėjų skaičius: 10,761

Talentų pritraukimo ir organizacijos plėtros projektų vadovė įmonėje „Invest Lithuania“ Leila Mustafajeva – dar viena specialistė, kurią verta sekti „LinkedIn“. Moteris savo paskyroje rašo įrašus apie žmogiškuosius išteklius, mentorystę, talentų pritraukimą ir kitas svarbias temas. L. Mustafajeva nemažai rašo ir apie savo patirtį dabartinėje darbovietėje, pasidalija darbo skelbimais.

7 Jurgita Lemešiūtė
Sekėjų skaičius: 10,352

Įmonės „People Link“ vadovaujanti partnerė Jurgita Lemešiūtė taip pat aktyvi socialinio tinklo „LinkedIn“ dalyvė. Daugiau nei 15 metų patirtį turinti HR profesionalė paskyroje kalba įvairiomis žmogiškųjų išteklių temomis, kele-tas iš jų – darbo rinka, vadyba, įdarbinimas, organizacinė psichologija. Moteris dalijasi ir įvairiomis asmeninėmis patirtimis, savo interviu ir „People Link“ naujienomis.

8Deimantė Mikalauskė
Sekėjų skaičius: 10,238

Įmonės „People Link“ asocijuotoji partnerė Deimantė Mikalauskė socialiniame tinkle „LinkedIn“ rašo žmogiškųjų išteklių vadybos, psichologijos, gerovės ir organizacinių pokyčių temomis. Moteris yra sukaupusi daugiau nei 6 metus patirties įvairiose HR pozicijose ir ta patirtimi noriai dalijasi su savo sekėjais. Paskyroje galima rasti ir akimirkų iš „People Link“ gyvenimo, įvairių renginių ir tinklalaidžių. Galima rasti ir linksmų įrašų, pavyzdžiui, apie juokingus nutikimus pokalbiuose su kandidatais.

9 Matas Martinkėnas
Sekėjų skaičius: 10,061

Matas Martinkėnas – „People Link“ partneris, sukaupęs daugybę patirties žmogiškųjų išteklių srityje. Savo paskyroje M. Martinkėnas kalba šiomis temomis: žmogiškieji ištekliai, įdarbinimas, žmogiškųjų išteklių konsultacijos, įvertinimai, vadovų paieška. Profesionalas dalijasi ir asmeninėmis patirtimis, akimirkomis iš vidinio „People Link“ gyvenimo, darbo skelbimais.

10 Kestutis Mackelis
Sekėjų skaičius: 8,963

Kestutis Mackelis – buvęs platformos „Stebby“ generalinis direktorius, šiuo metu be atgalinio bilieto išvykęs į kelionę po Aziją. Daug patirties sukaupęs K. Mackelis paskyroje rašo apie žmogiškuosius išteklius, papildomas naudas, darbuotojų gerovę ir sveikatą. Profesionalo straipsniai – išsamūs, įtraukiantys skaitytoją, dalis jų – anglų kalba.

11Valerija Buzėnienė
Sekėjų skaičius: 8,863

Daugiau nei 15 metų patirties turinti žmogiškųjų išteklių srities profesionalė Valerija Buzėnienė šiuo metu užima verslo vadovės ir įdarbinimo patarėjos pareigas įmonėje „Simplika & CV Recruitment“. Socialiniame tinkle „LinkedIn“ V. Buzėnienė rašo žmogiškųjų išteklių, vadybos, talentų pritraukimo ir įdarbinimo temomis. Moteris paskyroje dalijasi savo kuriama tinklalaide, asmeninėmis patirtimis ir tai, ką įgyvendina savo komandoje.

12 Dovilė Baltramiejūnaitė
Sekėjų skaičius: 7,496

„People Link“ asocijuotoji partnerė Dovilė Baltramiejūnaitė itin aktyvi socialinio tinklo „LinkedIn“ vartotoja. 10 metų patirties įdarbinio sferoje dirbanti specialistė atvirai dalijasi sukauptomis žiniomis. Socialiniame tinkle ji dalijasi darbo skelbimais, rašo žmogiškųjų išteklių, HR strategijos, darbo rinkos temomis, pateikia įvairias savo įžvalgas, vertinimus. Moteris mėgsta savo profilyje pasidalyti ir „People Link“ vidinio gyvenimo akimirkomis, ir pasidžiaugti kolegų kilimu karjeros laiptais.

13 Justina Macijauskaitė
Sekėjų skaičius: 7,198

„People Link“ Įdarbinimo komandos vadovė Justina Macijauskaitė savo turimomis žiniomis aktyviai dalijasi „LinkedIn“ paskyroje. Moteris rašo šiomis temomis: žmogiškieji ištekliai, įdarbinimas, darbuotojų paieška. J. Macijauskaitės paskyroje galima rasti ir nemažai darbo skelbimų, o tai ypač aktualu ieškantiems darbo.

14 Giedrė Vaitiekūnaitė
Sekėjų skaičius: 6,848

„HR Hint online“ įkūrėja, daugiau nei 13 metų patirtį turinti žmogiškųjų išteklių srities profesionalė Giedrė Vaitiekūnaitė paskyroje rašo HR, karjeros, vadovavimo temomis, taip pat daug dėmesio skiria komunikacijai apie „HR Hint Online“ paslaugas. G. Vaitiekūnaitė dalijasi ir akimirkomis iš konferencijų, kitų renginių, darbo skelbimais ir kitomis aktualijomis.

15 Laura Kozlovaitė
Sekėjų skaičius: 3,958

Laura Kozlovaitė – organizacijų psichologė, ugdymo mentorė ir organizacijų vystymo ekspertė.
Stipriomis HR sferos žiniomis moteris dalijasi „LinkedIn“ platformoje, daugiausia paliečia šias temas: HR, HR mokymai, organizacinė plėtra ir lyderystė.

Neringa Starkovaitė
Renginių ir komunikacijos vadovės asistentė