TOP 5 HR specialistai, kuriuos privalote sekti „LinkedIn“
Pristatome Jums TOP 5 HR srities specialistus, kuriuos verta sekti „LinkedIn“. Sąrašas sudarytas atsižvelgiant į šiuos aspektus: aktyvumą, sekėjų skaičių, turinio naudingumą.
1 Andrius Francas
Sekėjų skaičius: 13 654
Alliance for Recruitment partnerio, darbo rinkos eksperto Andriaus Franco paskyroje galima rasti įvairių įrašų darbo rinkos, įdarbinimo ir kitomis temomis.
Profesionalas rašo visuomenei, HR specialistams aktualiomis temomis, diskutuoja įvairiais klausimais, dalijasi akimirkomis iš renginių, susitikimų. Profilyje kartas nuo karto galima rasti darbo skelbimų.
Andrius Francas | SmartHR Partners
2 Ieva Kiliuvienė
Sekėjų skaičius: 8095

Emplonet IT atrankų padalinio vadovė, DI sprendimų entuziastė I. Kiliuvienė – itin aktyvi „LinkedIn“ vartotoja. Socialiniame tinkle ji dalijasi savo asmenine ir profesine patirtimi, akimirkomis iš įvairių seminarų ir konferencijų, kuriose dalyvauja ar pristatinėja. Ievos Kiliuvienės paskyroje taip pat galima rasti ir nemažai darbo skelbimų, tad moters įrašai aktualūs ne tik HR profesionalams, bet ir ieškantiems darbo.
Ieva Kiliuvienė | SmartHR Partners
3 Rasa Kaminskienė
Sekėjų skaičius: 5320

Rasa Kaminskienė„HR Klubo“ įkūrėja, žmogiškųjų išteklių profesionalė. Savo paskyroje moteris dalijasi akimirkomis iš profesinio gyvenimo (iš įvairių renginių ir pan.), kalba apie žmogiškuosius išteklius, „HR Hint Online“ ir „HR Klubo“ naujienas ir įvykius. R. Kaminskienės „LinkedIn įrašai – įtraukiantys ir kokybiški, todėl tikrai aktualūs daugumai HR srities atstovų.
Rasa Kaminskienė | SmartHR Partners
4 Agnė Reklaitienė
Sekėjų skaičius: 1282

Įdarbinimo vadovės pareigas UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centre“ užimanti Agnė Reklaitienė – taip pat aktyvi socialinio tinklo „LinkedIn“ vartotoja. Moteris paskyroje kalba apie įdarbinimą, dalijasi trumpais pasakojimais iš profesinio gyvenimo, konferencijų, kitų renginių. HR profesionalės tekstai – nuotaikingi, informatyvūs ir kokybiški. A. Reklaitienė profilyje pasidalija ir darbo skelbimais įvairioms pozicijoms skirtinguose Lietuvos miestuose.
Agnė Reklaitienė | SmartHR Partners
5 Rūta Žukauskė
Sekėjų skaičius: 1206

Rūta Žukauskė – Žmonių ir Kultūros Verslo partnerė įmonėje „Girteka“. Žmogiškųjų išteklių profesionalė savo žiniomis noriai dalijasi su „LinkedIn“ sekėjais. Moteris rašo tekstus įvairiomis žmogiškųjų išteklių temomis, reflektuoja apie mokymus, renginius, kuriuose sudalyvavo, dalijasi asmeninėmis ir darbo istorijomis. Kartais R. Žukauskės paskyroje galima rasti ir darbo skelbimų.
Rūta Žukauskė | SmartHR Partners
Neringa Starkovaitė
Renginių ir komunikacijos vadovės asistentė