Pasirinkite savo darbo erdvę


Atraskite savo tobulą darbo stilių įkvepiančioje darbo aplinkoje, kurią sustiprina lanksčios sutarties sąlygos, visapusiška administracinė ir kasdienė biuro priežiūra bei aktyvūs ir įtraukiantys renginiai.
Prestižinės lokacijos Baltijos šalyse
Visi Workland centrai yra lengvai pasiekiami ir ypač patogiose vietose – miesto centruose, senamiesčiuose arba verslo rajonuose Taline, Rygoje, Vilniuje ir Kaune.
Norimas plotas ir lankstus nuomos laikotarpis
Lankstūs biuro sprendimai, palaikantys jūsų verslo plėtrą. Jei pasikeičia jūsų poreikiai, jį padidinti ar sumažinti nesunku.
Bendruomenė ir ryšių kūrimas
Darbas dinamiškoje bendraminčių grupėje. Niekada negali nuspėti, kuris pokalbis prie kavos aparato sugeneruos naujų idėjų!
MŪSŲ PASIŪLYMAI
Lankstūs Biuro Sprendimai

Kuriame įkvepiančią ir intuityvią darbo aplinką, kurią sustiprina lanksčios sutarties sąlygos, visapusiška administracinė ir kasdienė biuro priežiūra bei aktyvūs ir įtraukiantys renginiai.

Įvairios darbo erdvės lanksčiomis sąlygomis

Hot Desk
Hot desk garantuoja Jums stilingą darbo vietą atviroje erdvėje. Tinkama tiems, kuriems patinka įvairovė ir yra linkę kiekvieną dieną naudotis vis kita darbo vieta. Darbo vieta bendradarbystės erdvėje tobulai tinka tiek inovatyviam ir dinamiškam verslui, tiek hibridinį darbo stilių propaguojančioms įmonėms.
Sužinoti daugiau
Dedicated Desk
Dedikuota ir nekintanti darbo vieta, įrengta bendradarbystės erdvėje, kuri puikiai tinka dinamiškoms bei hibridinį darbo stilių propaguojančioms įmonėms, mažoms komandoms ir laisvai samdomiems darbuotojams.
Sužinoti daugiau
Podcast Studija
Palengvinkite savo darbą su įspūdinga garso technika! Puikiai izoliuota garso įrašų studija, su aukštos kokybės įranga bei akustika padės pasiekti optimaliausius rezultatus įrašinėjant podcast'o ar panašaus tipo garso įrašus. Nuoma yra taikoma valandine tvarka.
Sužinoti daugiau
Posėdžių salės
Pilnai paruoštos modernios posėdžių salės ir susitikimo kambariai įvairiems renginiams. Įvairaus dydžio salės, valandinė nuomos galimybė. Paprasta susitikimo kambario ar konferencijų salės rezervacija – Workland.
Sužinoti daugiau
Privatus biuras
Privataus biuro nuoma – sprendimas, tinkamas tiek dirbantiems individualiai, tiek didelėms komandoms. Jei ieškote, kaip sumažinti biuro nuomos kaštus ir plotą išnaudoti efektyviai – siūlome lanksčius sprendimus hibridinio darbo modeliui. Workland ofisai – pilnai įrengti ir aptarnaujami, juose jūsų laukia ergonomiški baldai, spartus internetas, kava, stilinga bei reprezentatyvi aplinka ir jokių rūpesčių vystant verslą!
Sužinoti daugiau
Virtualus biuras
Virtualus biuras tinkamas įmonėms, kurioms nereikia faktinės darbo erdvės, bet vertina reprezentatyvų verslą su profesionalia administracine pagalba. Virtualaus biuro paslauga – tai profesionalus įvaizdis be biuro nuomos išlaidų. Išsinuomok virtualų biurą vienoje iš prestižiškiausių Workland lokacijų Estijoje (Taline), Latvijoje (Rygoje) ir Lietuvoje (Vilniuje, Kaune).
Sužinoti daugiau
Susisiekite su mumis
Workland, pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių vadovė Lietuvoje