Sutelkite nuotolinę arba hibridinę darbo jėgą
Sumažinkite hibridiniu ar nuotoliniu dirbančių darbuotojų vienatvę ir padidinkite produktyvumą naudodami vidinę radijo stotį, skirtą tik keturiems jūsų komandos nariams.
Patirtis kuriant pritapimo jausmą tarptautinėse komandose
 • Sukurti pritapimo jausmą darbo vietoje
 • Skatinti įvairovę ir įsitraukimą
 • Sumažinti izoliacijos ir vienišumo jausmą
 • Pakelti darbuotojų moralę ir pasitenkinimą darbu.
Sukurikite mišrias komandas ir užkirskite kelią "tyliam pasitraukimui"
"McKinsey" ataskaita: iš darbo išėję darbuotojai...
52%
Nesijautė vertinami savo organizacijos ar vadovo
51%
Trūko pritapimo jausmo
46%
Nori dirbti su žmonėmis, kurie pasitiki ir rūpinasi vieni kitais.
Sutelkite nuotoliniu arba hibridiniu būdu dirbančius darbuotojus su YourCompanyRadio.com - pradėkite šiandien!
Kaip tai veikia
Sukurti vidinį įmonės radiją su YourCompanyRadio.com yra neįtikėtinai paprasta! Jums tereikia atlikti šiuos paprastus veiksmus:
Pasirinkite iš daugelio
YourCompanyRadio.com siūlomų paslaugų ir funkcijų, pavyzdžiui, asmeninį įmonės radijo puslapį, tiesiogines DJ sesijas, įmonės naujienas ir atnaujinimus, interviu, muzikinius žaidimus, tiesioginius arba iš anksto įrašytus pranešimus ir daugelį kitų.
Pritaikykite radijo puslapį
su savo prekės ženklo dizainu, logotipu, spalvų schema, komandos nuotraukomis ir kontaktine informacija, tvarkaraščiu, apklausomis, sveikinimų ir dainų pateikimo formomis ir dar daugiau.

Tiesioginės transliacijos
Jūsų komanda gali dalytis naujausiomis įmonės naujienomis, įvykiais ir pasiekimais per tiesiogines arba iš anksto įrašytas žinutes, kurios transliuojamos visą dieną.
Įtraukite komandą
Įtraukite savo komandą įvairiais interaktyviais ar radijo žaidimais.
Įsitraukimo duomenys ir analizė: Po kiekvieno gyvai transliuojamo epizodo gausite asmeninę ataskaitą su visais jums reikalingais duomenimis, pvz., klausytojų skaičiumi, klausymosi pakylimais ir nuosmukiais, geografine padėtimi ir kt.
Kodėl mes?
Kasdien sunkiai dirbame, jog savo klientų gyvenimą paverstume geresniu
 • Visuotinės paslaugos
  Mūsų ekspertų komanda turi patirties dirbant su klientais iš viso pasaulio, todėl esame pasirengę teikti paslaugas bet kurios šalies ar regiono įmonėms.
 • Klientų aptarnavimas
  Mūsų komanda visada pasiruošusi atsakyti į jūsų klausimus ir palaikyti įmonės radiją 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Mums galite skambinti savaitgaliais ir naktimis.
 • Patirtis
  Turime daug patirties kuriant vidinius radijo imtuvus įvairių pramonės šakų ir dydžių įmonėms. Mūsų ekspertų komanda gerai išmano, kaip kurti ir įgyvendinti radijo ryšio sprendimus, pritaikytus unikaliems kiekvieno kliento poreikiams.
 • Individualus požiūris
  Mūsų įmonė dirba vadovaudamasi individualaus požiūrio į kiekvieną klientą principu. Šis metodas leidžia mums pasiekti visokeriopą sėkmę.
Mumis pasitiki:
Ką apie mus sako klientai:
 • Sintija Juska
  Accenture
  "Labai ačiū už profesionalų ir gražų požiūrį organizuojant įmonės internetinį radiją! Tai buvo puikus būdas sukurti vienybės jausmą su kolegomis, net ir šiuo laikotarpiu, kai dirbame nuotoliniu būdu. Pozityvi atmosfera ir džiaugsmas visą dieną garantuotas. Ir ypatinga padėka radijo didžėjui už įdėtą energiją! Tikrai norėsime bendradarbiauti ir toliau! 😊 "
 • Ivonne Cano-Hälg
  Crate.io
  "Visiems, su kuriais kalbėjau, taip patiko, ir man taip pat!"
 • Inta Plūmiņa
  National real estate
  "Radijo diena buvo įkvepianti komandos formavimo veikla dirbant nuotoliniu būdu. Savo įmonės gimtadienį šventėme per radiją - šventė pavyko, kolegos mielai įsitraukė į interviu ir žaidimą, siuntė linkėjimus ir dainas. Sulaukėme daug teigiamų emocijų ir gerų žodžių apie šią idėją. Ačiū radijo komandai, kuri operatyviai įgyvendino projektą, pritaikė jį mūsų poreikiams ir sukūrė šventės jausmą!"
 • Aija Žigure
  Central Statistical Bureau of Baltics
  "Miela radijo komanda, Jūs padarėte mūsų dieną tokią ypatingą pačiais netikėčiausiais būdais - nuo energingo ryto iki paskutinių dainų vakare! Labai vertiname jūsų pasiryžimą paversti mūsų radiją ypatingu ir įtraukiančiu visus mūsų darbuotojus, kad ir kur jie būtų, esate geriausi! Turiu prisipažinti - diena su jumis pralėkė tarsi minutė, o mes norime dar, dar, dar!"
 • Lina Lisnere
  Head of communication , BALTA
  "Buvo labai malonu ir garbė dirbti su YourCompanyRadio.com įgyvendinant daugybę bendrų projektų, ypatingai galiu pabrėžti patirtį, įgytą kartu kuriant BALTA festivalio radijo programas. Žingeidžiai, profesionaliai, kūrybiškai, operatyviai ir greitai. Taip galiu apibūdinti šiuos partnerius, su kuriais kartu kuriame įvairias įsitraukimo veiklas ir teikiame malonumą 600 BALTA kolegų."
Susiekite su mumis...
Gaukite pasiūlymą arba užduokite klausimą
Susipažinkite su mumis...
Esame čia, kad padėtume jums suburti nuotolinę ar hibridinę darbo jėgą
 • Kaspars
  Verslo plėtros direktorius
  Kasparas yra mūsų verslo plėtros direktorius ir rūpinasi mūsų klientais Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje ir platesniame Šiaurės šalių regione.
 • Janina
  YCR ambasadorė ir plėtros vadovė
  Kaip YCR ambasadorė ir plėtros vadovė Beniliukso šalims ir Vakarų Europai, Janina užtikrina, kad mūsų klientai regione gautų išskirtines paslaugas.
 • Dace
  Komunikacijos ir aptarnavimo vadovė
  Užklausas, susijusias su Baltijos šalimis ir Lenkija, galite pateikti už šiuos regionus atsakingai Dacei.
We use cookies to improve your experience on our home page.

Order Your Company Radio
Please complete the application questionnaire and contact you in a short time!