Kiek skaitmeniniai yra jūsų žmogiškųjų išteklių procesai?
„SmartHR Partners“ orientuota į inovacijas, žmogiškųjų išteklių ir personalo valdymo srityse, technologijų plėtrą ir augimą.
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir sekite visas HR technologijų naujienas bei tendencijas
Vykdydami „SmartHR Partners“ skaitmeninimo tyrimą, norėtume sužinoti, kuriuos žmogiškųjų išteklių valdymo procesus įmonės pasirenka skaitmeninti. Apklausos rezultatai bus renkami iki 07.31 d.
Užpildykite apklausą, kad gautumėte rezultatus apie HR skaitmeninimo tendencijas Lietuvos įmonėse.

Net 10 apklausoje dalyvavusiųjų gaus po pakvietimą į bet kurį pasirinktą SmartHR Partners rengiamą seminarą.
Apklausa užtruks apie 5 minutes... Pradėkite dabar, kad sužinotumėte, kiek skaitmeniniai yra jūsų personalo procesai.
Įdarbinimas ir „Onboarding“
Įdarbinimas yra pagrindinis procesas, kurio metu aktyviai pritraukiami, vertinami ir atrenkami asmenys, kad užimtų laisvas darbo vietas organizacijoje. „Onboarding'as“ apima išsamias procedūras ir strategijas, taikomas siekiant sklandžiai integruoti naujai priimtus darbuotojus į organizacijos struktūrą.
Mokymosi tobulinimas ir rezultatų valdymas
Mokymosi tobulinimas ir veiklos valdymas yra pagrindinės žmogiškųjų išteklių funkcijos, kurios apima darbuotojų įgūdžių, žinių ir veiklos rezultatų tobulinimą per tikslingą mokymą ir nuolatinį vertinimą.
Komunikacija ir bendras darbuotojų duomenų valdymas
Komunikacija ir darbuotojų duomenų valdymas yra esminės žmogiškųjų išteklių funkcijos, susijusios su veiksmingu dalijimusi informacija ir saugiu darbuotojų duomenų tvarkymu.
Pradėti apklausą:
Apklausos atsakymai bus anonimiški ir naudojami pagal BDAR (bendrasis duomenų apsaugos reglamentas). Apklausos rezultatų statistika bus išsiųsta visiems dalyviams iki 2023 m. rugpjūčio pirmosios savaitės.
Net 10 apklausoje dalyvavusiųjų gaus po pakvietimą į bet kurį pasirinktą SmartHR Partners rengiamą seminarą.