„Workland“: Biurai, kuriuose gera dirbti
Kokio biuro reikia jums?

Metų pradžia yra puikus laikas užsibrėžti tikslus ir planuoti ateinančius 12 mėnesių. Jei dar nespėjote to padaryti – būtinai peržvelkite savo dienotvarkę ir raskite tam nors šiek tiek laiko. Trumpalaikių ar ilgalaikių tikslų nustatymas padės aiškiau suprasti bendrą verslo tikslą ir suplanuoti konkrečius žingsnius. Trumpalaikiai tikslai gali būti laikomi „sustojimais kelyje” į didesnius tikslus ir padeda išlikti konkretiems bei dirbti kryptingai. Tai taip pat suteikia mūsų kasdienėms užduotims aiškesnę prasmę ir padeda lengviau priimti sprendimus.

Viena iš temų, kurią turėtumėte apsvarstyti, yra jūsų komandos darbo organizavimas ir aplinka. Ar jūs ir jūsų komandos nariai dirbate biure, ar namuose? Nors darbas namuose dabar laikomas „naująja realybe“, visgi daugelis žmonių nori grįžti į biurą ir dirbti ten. Tyrimai rodo, kad hibridinis variantas – dalis darbo laiko namuose, dalis – biure, yra pats efektyviausias, nes tai suteikia žmonėms daugiau laisvės, galimybę savarankiškai ir atsakingai tvarkyti savo darbo užduotis, taip pat lengvai išlaikant ir asmeninio gyvenimo balansą.

Grįžtant prie verslo siekių, išanalizuokite, kaip per metus vystysis jūsų verslas ir komanda – ar jums reikia didesnio biuro ploto, taip pat – lankstesnių sprendimų? Lyginant su ilgalaike biuro patalpų nuoma, bendradarbystės centrai ir aptarnaujami biurai, auganti tendencija visame pasaulyje, turi daug ką pasiūlyti. Svarstydami apie dabartinių biuro patalpų pakeitimus, apsvarstykite ir bendradarbystės erdvių ir pilnai aptarnaujamų biurų variantą, kurių sprendimai – daug lankstesni, nuimantys didžiąją dalį rūpesčių nuo jūsų pečių ir finansiškai racionalūs.
Kokie pagrindiniai pilnai aptarnaujamo biuro ar bendradarbystės erdvės privalumai?
 • Biuro nuoma be rūpesčių
  Dirbant bendradarbystės ir pilnai aptarnaujamų biurų centre, kasdieniai biuro rūpesčiai išnyksta. Jums nereikia jaudintis dėl biuro įrangos ir tokių erdvių kaip virtuvė, kavos virimo aparatas, spausdintuvai, valymas ir kt. – darbo vietų valdymu visiškai pasirūpina tokių centrų operatoriai, kaip antai Workland. Mėnesio mokestis paprastai apima visas komunalines paslaugas (vanduo, elektra ir greitas internetas), o centrai – moderniai įrengti, su visais biuro bei poilsio, susitikimų erdvių baldais. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai surinkti komandą ir sutelkti dėmesį į verslą. Analizuojant vi-sus įprastos biuro nuomos kaštus, pilnai aptarnaujamo biuro variantas dažnai pasi-rodo finansiškai pagrįstesniu, nes siūloma racionali biuro nuomos kaina.
 • Lankstus darbo vietų skaičius ir nuomos terminas
  Dauguma bendradarbystės erdvių siūlo lanksčias galimybes visiems, pradedant laisvai samdomais darbuotojais ir baigiant didesnėmis įmonėmis. Keičiantis koman-dos dydžiui, pilnai aptarnaujamuose biurų centruose nesunku keisti ir biuro dydį ar darbo vietų skaičių, taip racionalizuojant išlaidas. Lanksčios darbo vietos, trumpalai-kės nuomos galimybė – visą tai rasite Workland.
 • „Workland“ biurų ir bendradarbystės erdvių sprendimai suteikia profesionalią darbo aplinką lanksčiomis sąlygomis:
  • Privačių biurų nuoma labiausiai tinka komandoms, vertinančioms privatumą. Biuro patalpos yra pilnai įrengtos, rakinamos ir yra įvairių dydžių. Tačiau paslauga apima daugiau, nei tik darbo erdvę – Workland centruose laukia profesionalios adminis-tracijos paslaugos, komfortiškos ir stilingos bendrosios erdvės, bendradarbystės galimybės.
  • Dedicated desk suteikia dedikuotą darbo vietą bendradarbystės erdvėje. Taigi, tu-rėdami tik jums skirtą darbo vietą, taip pat galite pajusti bendradarbystės erdvės sinergiją ir megzti naujas verslo pažintis!
  • Žmonės, pasirinkę hot desk sprendimą, įgyja galimybę naudotis laisvomis darbo vietomis bendradarbystės erdvėje bei visomis bendrosiomis Workland erdvėmis. Tai tinka besimėgaujantiems įvairove ir norintiems vis pakeisti darbo vietą.
Darbas bendradarbystės centre yra vienas iš paprasčiausių būdų išplėsti savo verslo tinklą. Tai leidžia jums susitikti su žmonėmis iš labai skirtingų verslo šakų – taigi nieka-da nežinote, su kuo susitiksite – tai gali būti jūsų būsimas klientas, patarėjas, o gal – naujas verslo partneris.

Kadangi dauguma žmonių, dirbančių bendradarbystės erdvėje, taip pat yra labai moty-vuoti ir kūrybingi, greičiausiai susitiksite su žmonėmis, kurių mąstysena yra panaši į jūsų. Na, o tai gali atnešti naujų idėjų, įkvėpimo ir net naujų problemų sprendimo būdų. Be to, dauguma centrų rengia profesinių ir socialinių renginių, kad jų nariai įgytų ne tik naujų, naudingų žinių, bet ir prasmingų pažinčių!

Geriausias būdas sužinoti, koks biuro nuomos ar coworking erdvės sprendimas tinka-miausias jums ir jūsų komandai – užsukti ir išbandyti nemokamai.

Visi „Workland“ centrai siūlo nemokamą bandomąją dieną!
Tai – mūsų partnerių „Workland“ turinys.
Neringa Starkovaitė
Renginių ir komunikacijos vadovės asistentė