2024 06 19 | „SmartHR Partners“ seminaras

Team building'as / Komandos vystymas

Kaip ugdyti lyderystę komandoje?

2024 m. birželio 19 dieną kviečiame į „SmartHR Partners“ seminarą „TEAM BUILDING'AS / KOMANDOS VYSTYMAS“


Seminaro metu sužinosite naujausias komandos formavimo strategijas, motyvacijos didinimo metodus bei kaip kurti darnius ir produktyvius darbo santykius. Tai puiki galimybė pasisemti vertingų žinių ir įkvėpimo iš ekspertų, dirbančių šioje srityje.


Renginio pranešėjai kalbės apie lyderystės ugdymą komandoje, reguliarų ir mišrų komandos valdymą ir veiklos rezultatų valdymą.


✉️ Užsiprenumeruokite „SmartHR Partners“ naujienlaiškį ir nepraleiskite naujausios informacijos apie šį ir kitus mūsų renginius!
Seminaro programa

2024 06 19 | ONLINE

12:30 – 12:35
12:30 – 12:35
Sveiki atvykę!
Seminaro moderatorius
Denis Tarasenkov, klientų partneris, Manpower
12:35 – 13:05
12:35 – 13:05
Ką laimime komandos formavimą pradėję jau atrankos procese?
Ieva Jasevičiūtė, Vyresnioji Žmogiškųjų Išteklių Konsultantė, Danske Bank
Pranešimo metu pasidalinsiu „Danske Bank“ gerosiomis praktikomis formuojant komandas, nuo atrankos proceso iki įvairių team building'o veiklų ir kaip ši kombinacija padeda sukurti sėkmingas komandas. Aptarsime, kodėl komandos formavimas nėra vien tik pramogos ir ką išties galima išlošti komandos formavimą pradedant anksti.
13:05-13:35
13:05-13:35
Save valdančios komandos link. „Softeros“ patirtis
Mantas Mašalas, Verslo vystymo vadovas, Softera Baltic
Komanda be vadovų, bet su lyderiais – tikslas, link kurio sąmoningai einame paskutiniais metais. Kaip kurti aplinką, kurioje kiekvienas komandos narys jaučiasi įgalintas ir atsakingas už bendrą sėkmę? Kokius modelius ir įrankius taikyti, kad komanda dirbtų be tradicinės hierarchijos, tačiau su stipria lyderyste kiekviename žingsnyje?

Pranešimo metu dalinsimės vienos iš „Softera Baltic“ verslo krypčių patirtimi save valdančios komandos formavimo link. Atskleisime naują požiūrį į komandinį darbą ir organizacinę struktūrą, skatinantį komandos narių inovatyvų mąstymą ir įsitraukimą bei aptarsime metodus, kurie padėjo ugdyti pasitikėjimą, skatinti atsakomybę ir kurti bendradarbiaujančią aplinką. Pasidalinsime praktiniais pavyzdžiais ir įrankiais, kurie padėjo mūsų komandai tapti savarankiška ir atsakinga už bendrus tikslus.

13:35-14:05
13:35-14:05
Why People Development Fails and How Team Focus Can Fix It? (anglų k.) (Kodėl nepavyksta tobulinti žmonių ir kaip tai galima išspręsti sutelkiant dėmesį į komandą?)
Vladislav Plaskov, įkūrėjas ir vadovas, Behavency
1. Individualios ir komandinės kompetencijos.
Individualių įgūdžių ugdymo ir komandinio ugdymo metodų palyginimas
2. Pagrindiniai komandos ugdymo iššūkiai ir jų sprendimo būdai
Kliūčių nustatymas ir jų įveikimo strategijos.
3. Žaidybinimo vaidmuo žmonių motyvacijai mokytis
Kodėl žaidybinimas didina įsitraukimą ir mokymąsi.
4. Elgesys kaip visapusiška komandos ugdymo priemonė
Vertinimo ir ugdymo integravimas siekiant efektyvaus komandos augimo
14:05-14:35
14:05-14:35
Darbostogos madinga, o ar naudinga?
Darbostogos, dar kitaip vadinami „workation’ai“, šiuo metu yra naujas įmonių trendas, bet ar žinome, kokios to naudos pačiai įmonei ir jos darbuotojams? Darbostogas Lietuvoje organizuojanti įmonė „Rework“ atsakys į šį klausimą!
14:35-14:50
14:35-14:50
Kavos pertrauka
14:50-15:20
14:50-15:20
Žaismingumo svarba formuojant komandą
Lina Burdenkova, organizacijos plėtros vadovė, ConnectPay
Kaip smagios veiklos ir geimifikacija gali stiprinti komandos ryšius? Ko siekiame stiprindami savo komandas? Ar matuojate džiaugsmą, kaip sėkmingos komandos rodiklį? Tai tik keletas klausimų, į kuriuos pamėginsiu atsakyti ir pasidalinti kaip žaismingumas mums padeda spręsti kasdienius iššūkius.
15:20-15:50
15:20-15:50
Geriausias metas komandos augimui
Gintautas Čečys, Vadovų ir komandų treneris MetaTeam; CEO Via 3L LT
Pranešime pasidalinsiu sunkiausiu savo kaip vadovo gyvenimo iššūkiu, kas padėjo išgyventi man ir komandai. Kas mane išgelbėjo, kodėl būtent „feilų ruožas“ yra geriausias metas komandai augti. Kaip užtikrinti kad komanda negrįžtų į „vystyklus“ o tvariai augtų link savo brandos.
Kaina stebėti nuotoliu: 67 EUR + PVM